هزینه ثبت نام در کنگره


     متقاضیان شرکت در کنگره می‌بایست مبلغ 100000 تومان (جهت متقاضیان بدون نیاز به محل اسکان) یا مبلغ 200000 تومان (جهت  متقاضیان با محل اسکان)را به شماره‌حساب 8475623163 با شماره شبا 410120000000008475623163
IR بانک ملت  به نام (علیرضا صالحی حسین مولوی معصومه اولادی ) واریز  نمایند .

هزینه ثبت نام در محل 350000 تومان بدون محل اسکان می باشد

مهلت واریز وجه  تا 15 آبان ماه می‌باشد

 لازم به ذکر است حتماً قبض واریزی را در روز مراجعه همراه خود داشته باشید.(هرگونه ارائه خدمات منوط به ارائه قبض بانکی است)

همچنین قبض واریزی را از پنل کاربری خود قسمت  ارسال فایل ارسال تصویر اسکن شده انتخاب تصویر (حتماً در قسمت توضیحات، رسید ثبت‌نام و شماره قبض درج گردد ) ارسال فرمایید.

کلیه دانشجویان مشمول تخفیف 50% خواهند بود (ارائه کارت دانشجویی معتبر در زمان پذیرش الزامی است). 

جهت راهنمایی بیشتر می‌توان با شماره 07132084036 تماس حاصل فرمایید.

قالب اسلایدهای سخنرانی در کنگره بین المللی سلامت برای صلح

 سخنران ارجمند خواهشمند است اسلایدهای سخنرانی خود را در قالب اسلایدهای کنگره و به زبان انگلیسی تا تاریخ 15 آبان ماه 97 به آدرس ایمیل healthforpeace2018@gmail.com  ارسال نمائید. 

نتیجه داوری مقالات

...لطفا کلیک فرمایید...
 

اخبار

به دلیل استقبال قابل توجه شرکت کنندگان گرامی تاریخ ارسال مقالات تا تاریخ 15 مهر ماه 1397 تمدید گردد. ...

ادامه مطلب

دفتر یونیسف در ایران، همکاری رسمی خود را در برگزاری کنفرانس بین المللی سلامت برای صلح با اشاره به نامه دکتر ویگان به مدیر این دفتر اعلام کرد. ...

ادامه مطلب

دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت روز جهانی صلح نشستی دوستانه با دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار نمود. ...

ادامه مطلب

محورهای کنگره

شبکه سازی سازمان های غیر دولتی برای صلح از طریق سلامت 


همکاری بین المللی سازمان های سلامت محور برای صلح 


نقش دولت ها و نظام های ملی سلامت در ایجاد صلح 


ارزش های انسانی ، اخلاق پزشکی و صلح گستری 


نقش متخصصان سلامت در صلح  گستری


آموزش پزشکی و صلح گستری 


سلامت برای صلح در خاورمیانه 


 

فایل تصویری معرفی کنگره

 لطفا کلیک نمایید.

کلیپ فارسی   - https://www.aparat.com/v/h0Ywr

کلیپ انگلیسی
https://www.aparat.com/v/e2log

سخنرانی دبیر پانل آموزش پزشکی و گفتمان سلامت برای صلح - https://www.aparat.com/v/Vb0XB

سخنرانی دبیر پانل سلامت روان و صلح - 
https://www.aparat.com/v/OJ5aX
جزئیات بیشتر

معرفی کنگره

سالانه در مناطق مختلفی از دنیا تعداد بسیار زیادی از کودکان و زنان بی گناه و بی دفاع و هم چنین تعداد زیادی از نیروهای نظامی و شبه نظامی به دلیل جنگ، تعارض و خشونت دچار آسیب های جسمی و روانی می شوند. جنگ ها، تعارضات و خشونت ها هم چنین ساختار جوامع درگیر را به شدت تحت تاثیر قرار داده و به نحوی جدی زندگی بشریت را در سرتاسر دنیا تهدید می کنند. این جنگ ها و خشونت ها می توانند پیشگیری و یا حداقل محدود شوند.

پیشگیری و محدود سازی تعارضات و جنگ ها، نیازمند تلاش برای برقراری تماس با طرفین درگیر و انتقال مناسب نظرات طرفین و از این طریق کاهش خشونت ها در حین جنگ و تعارض می باشد. برقراری تماس با طرفین درگیر در سطوح عالی، نیازمند افرادی است که رهبران طرفین بتوانند به ایشان اعتماد کنند. جامعه پزشکی و به طور کلی متخصصین حوزه سلامت از دیرباز مورد اعتماد عموم و خواص جوامع مختلف بوده اند؛ چرا که به طور معمول برای تامین سلامت و حفظ جان انسان ها تلاش صادقانه داشته اند. از این رو، تجربیات گذشته نشان داده است که اگر این گروه از جامعه با هدف کاهش خشونت ها و پیشگیری از جنگ ها وارد عمل شوند، می توانند تا حد زیادی به این هدف دست پیدا کنند. در عین حال، متاسفانه تلاش ها در این زمینه محدود بوده است و بیش تر در حد تئوری پردازی و متون علمی باقی مانده است و لذا نیازمند تلاش بسیار بیشتر توسط متخصصین حوزه سلامت در جهت صلح گستری در سطح جهان و حتی در درون جوامع هستیم. برنامه سازمان جهانی بهداشت با عنوان" سلامت به مثابه پلی برای صلح" و هم چنین تلاش های سازمان پزشکان بدون مرز و سازمان ملل متحد تا حدودی توانسته است نشان دهد که این رویکرد می توانند در صلح گستری بسیار موفق باشد.

کنگره بین المللی "سلامت برای صلح" با هدف تقویت تلاش های جامعه متخصصین سلامت برای گسترش صلح و گفتمان صلح در سطح جهان طراحی شده است. این کنگره در تاریخ 16-14 نوامبر 2018 در شهر شیراز برگزار خواهد شد. شهر شیراز، شهری تاریخی با پیشینه نوع دوستی و آرامش گستری است و شاعران به نامی همچون حافظ و سعدی نماد صلح و دوستی در تاریخ شیراز هستند.

ما در این کنگره تلاش خواهیم کرد تا فرصتی برای تقویت صلح گستری توسط متخصصین سلامت از طریق بحث و تبادل نظر در موضوعات زیر فراهم شود و از شما هم دعوت می کنیم در این تلاش بشر دوستانه با ما همراه شوید.

 

جزئیات بیشتر

آدرس دبیرخانه


آدرس: شیراز - میدان امام حسین (ع)- دانشکده پزشکی - ساختمان شماره دو - طبقه هشت
تلفن و دورنگار:32347950-071